MARENTECH EXPO – 25 Mayıs’ta İZMİR’de AÇILIYOR

MARENTECH EXPO-Deniz Üstü Enerji Teknolojileri Fuarı ve Konferansı, yerli ve yabancı yüzlerce prestijli firmanın katılımı ve binlerce yatırımcı-alıcının ziyaretiyle 25-27 Mayıs 2022 tarihlerinde Fuar İzmir’de sektör profesyonellerine kapılarını açıyor olacak.

ürkiye’nin ve bölgenin deniz üstü enerji sektörüne ev sahipliği yapan Marentech Expo’da rügar türbin tedarikçileri, güneş paneli tedarikçileri, dalga enerji ekipman tedarikçileri, akıntı, enerji ekipman tedarikçileri, mühendislik firmaları, deniz nakliyat firmaları, tersaneler, marina ekipmanları başta olmak üzere geniş bir ürün yelpazesinden 300’ün üzerinde üretici firma, doğru alıcı ve yatırımcısı ile buluşturacak.

Enerji sektörü profesyonelleri, denizcilik sektörü profesyonelleri, kamu kurumları, enerji yatırımcı firmaları, türbin firmaları, tersaneler, deniz taşımacılığı firmaları, ölçüm ve mühendislik şirketleri, üniversiteler, basın ve medya, dernek ve federasyonların ziyaretiyle gerçekleşecek Marentech Expo’da katılımcılar, iş ağını ve ihracat ivmelerini arttırırken; ziyaretçiler de son teknoloji ürünlerle buluşma fırsattı yakalayacak.

10 yılda 12 Milyar Euro’luk Hacmi Buluşturacak Eşsiz Bir Ticaret Platformu

Türkiye’de 10 yıl içerisinde öngörülen enerji sektörünün büyük potansiyeline istinaden; 2035 yılına kadar 4 adet 1000 MW DRES kurulumu ile yaklaşık 12 milyar Euro hacminde Pazar oluşması beklenmektedir. Ayrıca yüzer GES’ler başta olmak üzere diğer deniz üstü enerji kaynaklarının da gelişeceği öngörülmektedir. Sektörün tek buluşma noktası olacak Marentech Expo – Deniz Üstü Enerji Teknolojileri Fuarı, Türkiye deniz üstü enerji sektörünün ticaret hacmine büyük katkı ve ivme sağlayacak.

Enerji Sektöründeki İnovasyonlar ve Yeni Teknolojiler Marentech Expo Konferansında

MARENTECH EXPO, ziyaretçilerine ve katılımcılarına eşsiz bir ticaret ve yatırımcı ağı sunmasının yanı sıra sektöre vizyon kazandıran konferans programı ile dünya enerji pazarının son gelişmelerini ve yenilikçi ürünlerini keşvetme fırsatı sunuyor olacak. Enerji sektörünün inovatif çözümleri ve teknoloji trendleri Marentech konferansında belirlenecek.

Konferansın ana başlıkları

Deniş Üstü Rüzgar Enerjisi

Ülkelerin Deniz Üstü Enerji Mevzuatı

Yüzer Temelli Deniz üstü Rüzgar Elektrik Santralleri

Yüzer Güneş Elektrik Santralları

Dalga Enerjisi

Akıntı Enerjisi

Hidrojen Enerjisi

Sanayi ve Üretim

The following two tabs change content below.